אודות המפעל


 

חברת שרתול מפעילה מרכז עסקי יחיד מסוגו המיועד לספק את כל האמצעים הטכנולוגים והידע הנדרשים לפיתוח והרחבת תחום המדידה מרחוק בטכנולוגיית האינפרא אדום. 

 

 

חברת שרתול העוסקת בתחום מעל 20 שנה ערוכה כיום להעניק את כל המידע הדרוש לתכנון פיתוח התאמה לצרכים אספקת ציוד נייד וקבוע בתחום מדידות הטמפרטורה ללא מגע.

 

שרתול  עוסקת בתחום באופן מקיף. עיסוקה של החברה סובב בעיקר סביב נושא האינפרא-אדום על כל מרכיביו. שימת מלוא תשומת הלב ליישומי טכנולוגיה זו, ייצוג רחב של יצרניות מהמובילות בעולם בתחום, נסיון רב ותמיכה מלאה של הייצרניות ממצבות אותנו היום כחברה המובילה בארץ בתחום זה. 

 


Infra Red בישראל - תחילת התהליך


בתחילת שנות התשעים, החלה חברתנו לעסוק בתחום יישומי התרמוגרפיה ובכך הפכה שרתול לחלוצה בתחום יישומי טכנולוגית האינפרא-אדום בישראל בתחום האזרחי.

 

שרתול העמידה את ציוד ה THERMAL-IMAGING ואת נסיונה במתן שירותים במגוון תחומים אשר שרותי תרמוגרפיה נדרשו להם.השימוש ההולךוגובר והחדירה למודעות קרבה תחומים רבים למודעות השימוש בצילום הטרמי.

החברה תוך שיתופי פעולה עם גורמי חוץ פיתחה ועסקה באופן שוטף ביישומים כגון: בניין,מחקר ופיתוח,תעשיות שונות,תהליכי בקרת מוצר,חקלאות,ארכיאולוגיה,חשמל ומערכות,אחזקה חזויה בטיחות ועוד.

המרכז הישראלי לתרמוגרפיה


פרטי החברה
שם החברה
sheratol שרתול יועצים ומתכננים בע"מ
כתובת
רח' דרך ירושלים 15, רחובות
איש קשר
אבי גרבר
טלפון
089352364
פקס
0893522365
אימייל
avi@sheratol.co.il

צור קשר דרך האתר

חדשות המפעל